September summer

9/14/2014


 pictures by Petra Orlová

Officially autumn start at the end of September, but for me autumn officially begins on 1 September. School starts, fall starts. From day to day you overturn your mind and mood to 180°. But it seems as something does not want to leave summer and so it happened that weather was sunny and hot again and you should not hesitate to go out and do everything to maximum. You can sit down in the gardens of cafes and restaurants, or you can walk through the park or you can simple loiter in the streets. Don't forget to enjoy all and do everything to 100%, because if you don't , presence loses sense, pretty moments and things lose sense and at the end, life is without sense. Love everything what you do, love everything... What? You still sit here?  

Oficiálně podzim nastává koncem září, ale pro mě podzim oficiálně začíná 1. září. Mám už to tak nějak vžitý. Začne škola, začne podzim. Prostě ze dne na den se převrátí vaše myšlenky (a nálady) o 180°. Ale jakoby něco nechtělo opustit léto, a tak se stalo, že venku bylo (bylo a bude, teďko není... eh) opět slunce a opět teploučko a stejně jako já neváhejte a využijte podzimního léta na maximum. Ať už budete sedět v zahrádkách kaváren a restaurací, toulat se parkem a nebo se jen tak loudat uličkami, nezapomeňte vše prožít a vše si vychutnat na 100%. Vychutnávat si přítomnost, prototože, když to nebudeme dělat, přítomnost ztratí smysl, okamžiky a maličkosti ztratí smysl a na konec by i život ztratil smysl. Milujte vše, co děláte, kde jste, s kým jste a uvidíte, jak se vše změní... Cože? Vy tu ještě sedíte a čučíte do monitoru?

dress: NewYorker
denim shirt: Promod
sunglasses: Gate
sandals: H&M
You Might Also Like

18 komentářů

 1. Awesome...
  http://sepatuholig.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Beautiful, super look <3

  Brina xoxo,
  SweetStyle

  OdpovědětVymazat
 3. So so cute!

  http://www.bookletglory.wix.com/booklet

  OdpovědětVymazat
 4. You look great! love this casual look!

  XX

  www.floortjeloves.com
  www.facebook.com/floortjeloves.com

  OdpovědětVymazat
 5. Taky to mám tak, jakmile začne září - škola, automaticky podzim :D Asi jsme na to jako český národ zvyklí a jinak to nebereme :)
  Můžeme se sledovat, já už tě sleduju:) http://assecondmoments.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 6. You've got some amazing and beautiful hair.

  www.highheelsandtutus.com

  OdpovědětVymazat
 7. so in love with your vest.
  X

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 9. Loving how your vest adds more edge to the girly outfit. :)

  www.jeannechristinemarie.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 10. You look stunning! Great post!

  XX
  www.floortjeloves.com
  www.facebook.com/floortjeloves

  OdpovědětVymazat