V&V recipes: Stuffed zucchini/ Plněná cuketa

3/14/2014


STUFFED VEGAN ZUCCHINI. New recipe post is here! And this time we've got on our plates filled zucchini for (not only) vegans.Yummy!

PLNĚNÁ VEGANSKÁ CUKETA. Nový receptový post je tu! A tentokrát budeme mít na talíři plněnou cuketu určenou (nejen)veganům. Yummy.

1.) Cut zucchini to half and scoop out it with spoon.

     Rozkrojíme cuketu na dvě půlku a obě části lžící vydlabeme.2.) Cut the inside of zucchiand tomatoes into small cubes. Put it in a bowl.
     Vnitřek cukety nakrájíme na malé kostičky, stejným způsobem nakrájíme i rajčata a dáme do mísy.
 3.) Add 2 spoon of bread-crumbs, 2 spoon of tomatoe sauce (in need you can add ketchup), fresh basil and parsley to the bowl. Mix it together.

     Do mísy k cuketě a rajčatům přidáme 2 lžíce strouhanky, 2 lžíce rajčatové omáčky (v nejhorším se dá použit kvalitní kečup nebol oloupaná nakládaná rajčata), čerstvou bazalku, čerstvou petrželku a vše důkladně promýcháme aby nám vznikla směs, kterou budeme cukety naplňovat.


 4.) Fill zucchini with this mixture and put it in the oven (about 180 C) for (about) 40minuts.

      Cukety naplníme směsí a dáme do trouby na cca 180 C do trouby a pečeme okolo 40 minut.
You Might Also Like

5 komentářů

 1. no vypadá to dobře večer to můžu zkusit

  OdpovědětVymazat
 2. mňam mňam :) zdravý a chutný nápad :) ja som to podobne robila, ale plnila som baklažán( lilek :D ). A máš to pekne nastajlované na tanieri :)

  http://veronikakrasnicka.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 3. Krááása ! Recept akurát vhod ! Dnes som nakúpila v tescu kopu cukety, lebo bola v akcii :D a teraz od radosti neviem čo s ňou. Na večeru som ju urobila na grilovacej panvici s mozzarellou a zajta ? Ako tak pozerám bude asi plnená :) vyskúšam to ! vyzerá to chutne :) a pekne !

  OdpovědětVymazat
 4. Thats look delicious!
  have a great weekend
  xx

  http://lauraoc.es

  OdpovědětVymazat
 5. This looks so good! Omg!

  xx

  OdpovědětVymazat