V&V recipe: Fast-snack

1/05/2015

OTHER FAST FOOD. You know it, you have something to taste, but you don't know what is it, you aren't hungry (maybe little bit), you want something good, delicious, fast and healthy? Ok, this is probably receipt for you!

you will need: baby spinach
                        1 bio egg
                        pepper, salt
                        olive oil
                        soy sauce
                        slice of bred/ knäckebrot

procedure: A warm oil braise washed baby spinach, about 1min, after add egg, pepper and salt and mix. About after one each minute it is done. And now, you can eat it or add on something you like (slice of bread, knäckebrot...). Oh and don´t forget to soy sauce! And here is super fast snack!

/

FAST FOOD TROCHU JINAK. Znáte to, máte na něco strašnou chuť, ale nevíte na co, nemáte hlad, ale zároveň ho máte (no dobře, neni to hlad), chcete si něco dát, něco malého, chutného, dobrého, ale především zdravého a bez sebemenších výčitek? No a co vyzkoušet tento ultra rychlý recept?

budete potřebovat: baby špenát
                          1 bio vajíčko (když už jím vejce, tak jiné než od farmáře z vesnice ne, ta chuť, vědění, jak jsou ta zvířata dobře chovaná a to všechno, to se nedá srovnat...)
                               sůl, pepř
                               žitný plátek chleba/sezamový knäckebrot
                               sojová omáčka
                               olivový olej

postup: Na rozehřátém olivovém oleji podusíme hrst omytých listů baby špenátu, cca 1min, a přidáme vajíčko, pepř a sůl, lehce mícháme a za další minutku je to hotové. Směs si můžete dát samostatně nebo na to, co máte rádi (chléb,knäckebrot...). Už jen dochutit sojovou omáčkou a je to!You Might Also Like

3 komentářů

 1. Dík za typ, vypadá to lákavě s tím baby špenátem :3

  http://gagenka.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Oh this looks reaaaaally good! Thanks for the recipe, I will definitely try it out!
  XX

  http://www.floortjeloves.com
  http://www.facebook.com/floortjeloves

  OdpovědětVymazat