Inspiration & tips: Fall basics

9/06/2015

FALL BASICS. All buildings were built on the base. All projects were created from certain foundations. And it´s same, when you "build" and create your outfit. I think, most of us know what wardrobe basic include: white shirt, a pair of jeans, little black dress, heels, sneakers and blabla, you know it, right? (And if you don´t, you should be ashamed!). But you don´t have to use this "basic attitude" only for this. You can make your own basic list. For spring, for winter, for summer and finally for autumn. So I decited to creat my own basic list for new season and I am 100% sure it will work (and I chose from: ESPRIT). The most imporant is choose right pieces of suitable materials with right design and color. It´s really imporant, so keep calm and have enough time to find them. In my basic autumn list you can find for example: blue shirt, black boots, burgundy trousers or oversize navy blue coat and I know, I can combine them together and I will always look good. So don´t worry and don´t waste of your time, go and try to creat your own list. You will see how much time, stress and money can be saved!

PODZIMNÍ ZÁKLADY. Každá stavba stojí na základě. Každý projekt vzniká z určitých základů. A jinak to není ani při "stavbě" outfitu. Myslím, že většina z nás ví, že mezi základy šatníku patří: bílá košile, džíny, malé černé, lodičky, tenisky a blabla, no však to znáte, ne? (A ten kdo ne, ten ať provinile svěsí hlavu a odejde do kouta!). Ale takový ten "basic přístup" nemusíte uplatňovat pouze na tohle. Můžete si třeba vytvořit svůj vlastní "basic list", který vám pokaždé nabídne věci, které vždy půjdou k sobě a přitom je budete moc pořád a pořád obměňovat. Já sama jsem si takový svůj basic list pro podzim vytvořila. A vím, že v takových těch krizových ranních situací, kdy stojíte dvacet minut před skříní a nevíte, co nasebe, bude 100% fungovat! Ať už si třeba tuto světlemodrou košili obleču pod svetr či bundu s třásněma, bude to fungovat. Ať už si vezmu k vínovým koženkovým kalhotům námmořnický oversize kabát nebo kožíšek, bude to fungovat. Důležité je vybrat správné kousky z vhodných materiálů, střihů a barev. To je skutečně nejdůležitější, ale potom na vás čeká sladká odměna! Zkuste si také vytvořit svůj vlastní "basic list" a uvidíte, kolik času, stresu, nervů a peněz ušetříte! (Já jsme si třeba tyhle věcičky našla v ESPRITU)
 

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Tak takový basic list si tvořím dlouhou dobu a vzhledem k tomu, že jsem zhruba před půlrokem protřídila šatník (a byla nemilosrdná), tak se mi oblíká stokrát líp, než předtím. Najednou k sobě (skoro) všechno pasuje, sedí a navíc je to všechno příjemné, takže nemusím řešit, jestli se na to ráno cítím nebo ne.
  Takže tak. Fakt to doporučuju každému ;).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já sem v létě taky dělala velkou čistku šatníku a je to o moc lepší... a při nakupování mnohem víc a mnohem mnohem déle přemýšlím a rozhdně se to vypatí!! :)

   Vymazat
 2. Parádní basic list :) zrovna jsem si říkala, že si něco takovýho musím na podzim vytvořit :)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat