Inspiration & tips: Shoes you need

4/07/2015EXCHANGE YOUR SHOES. Exchange your shoes at the starting line, ready - steady - go! And which shoes you definitely must to have?

- classic from Adidas, what else to say (classic, sporty and chic)
- espadrilles, better witch look like sneakers with a nature laces
- half-sandals, shoe what looks like half-sandals, half-ballerinas and half who now what, the best? With some interesting pattern!
- slip-on, how could I leave this article without mention this popular tip of shoes? Yes I am talking about slip-on! What, you haven´t got any pair?
- white shoes, and at the end, there comes white love. I am talking about classic for ever, I am talking about my beloved shoes for ever, yes I mean this white Vans beauty!

And how about you and your dreamy shoes? Which one? And how about shoes and socks...? have a fabulous rest of week! :)

/

VÝMĚNA BOT. Vyměnit boty, na startovní čáru, tři - dva - jedna - teď! A pro jaké boty bych si běžela nejraději hned teď?

- klasika od Adidas, co víc dodat (klasika, komfort, pohodlí)
- espadrilles, nejlépe ty, co připomínají plátěné tenisky a mají takový ty přírodní tkaničky, nááádhera
- napůl sandálky, něco jako sandálky, balerínky a nevím co ještě a nejlépe s nějakým zajímavým vzorem, prosím!
- slip-on, takový zpopularizovaný tip boty se přece nemohl vyhnout mému seznamu! Ať už budou napůl teniskami (budu pro ty "napůl" boty muset vymyslet svůj vlastní název, jak to tak vidím :D) se zajímavým vzorem, vysokou platfotmou, či metalovými odstíty, bude to vždy správně!
- bílé krásky nakonec, a nakonec nepřichází smrt, ale tyto bílé Vansky, klasika, kterou nepřestanu milovat!

A jaké boty na jaro nesmí chybět vám? (A co soudíte o ponožkách do bot....?) Krásný zbytekj týdne! :)You Might Also Like

1 komentářů