V&V recipes: Smoothie time

4/02/2015


SMOOTHIE PHENOMENON. You can find it wherever. In magazines, on blogs and youtube and mainly on instagram. Yes, I am talking about so much famous mixed vegetables and fruits, called „smoothie“. In the fact, the best vegetable and fruit is rating alone, without any processing, but when you are in hurry or you want something healthy, it´s time to smoothie. And this one you definitely have to try!


SMOOTHIE FENOMÉN. Najdete to všude. V časopisech, na blozích u youtuberů a hlavně na instagramu. Ano mluvím o tolik populární rozmixované zelenině a ovoci, nebo-li „smoothie“. Popravdě, ovoce a zeleninu si nejraději vychutnám čerstvé, samostatně a bez jakýkoliv úprav, ale když třeba ráno spěcháte nebo vás honí mlsná, nebo zkrátka a dobře chcete něco zdravého, ale něco trochu jinak je pro smoothie správný čas! A tady je jedno, které by jste měli určitě vyzkoušet! (2 persons / 2 porce)

4 kiwis
4 bananas
juice from 1/2 lemon/lime

4 kiwi
4 banány
šťáva z 1/2 limetky

You Might Also Like

7 komentářů

 1. mňam, to vypadá dobře, miluji kiwi a banán ;) také uvažuji nad tím, že bych si někdy uělala...

  http://gagenka.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Vyzerá to božsky! Hneď by som si dala :))
  http://withgreywolf.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 3. Mmm vyzerá to skvele!

  OdpovědětVymazat
 4. Hmm to vypadá nejvíc chutně :) Moc hezky nafocené :)

  OdpovědětVymazat
 5. ja neviem, nejak som smoothies ešte nepodlahla, radšej zjem banán a kiwi a nešpiním mixér :D
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat
 6. Vypadá to skvěle a i tak to určitě musí i chutnat♥ Já si smoothie dělám jen občas do školy, když si ráno nestíhám udělat svačinu, tak to šoupnu do mixéru a během chvilky to mám:D Ale jinak mám radši, když se do toho zakousnu a můžu si tu chuť pořádně vychutnávat :)

  http://belli-rose.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat